Biznes

 • foto

  Doradzamy naszym klientom jaki dach

  Doradzamy naszym klientom, jaki dach będzie dla nich odpowiedni. Drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi okleinowane oraz drzwi przesuwane najwyższej jakości zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mówi się, że fryzjer powinien być trochę psychologiem i wczuć się w potrzeby klienta, ale to w polskich salonach rzadkość (nawet tych drogich). W promocjach nie uwzględniono podatków ani opłat. Jeżeli szukają wysokiej jakości pokrycia.

  Dodany: 2018-09-27
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W ofercie posiadamy okna drzwi

  W ofercie posiadamy okna, drzwi, bramy garażowe oraz rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, moskitiery... Oferuje drzwi antywłamaniowe, wewnętrzne, wzmocnione i okna jak i drewniane. Ceny instalowania futryn są bardzo różne i wahają się od 200 zł do nawet 450 zł za sztukę. Pomalowanie dachu trwa wiele krócej od tradycyjnego malowanie pędzlem czy wałkiem, naszej ofercie oprócz dachówek, blachodachówek i blach znajdą również okna dachowe wiodących producentów. Polecam gorąco wszystkim.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Usługi ślusarskie w to profesjonalny

  Usługi ślusarskie w to profesjonalny montaż zamków. Oferta naszej firmy obejmuje: wkładki antywłamaniowe, klamki, zamki do drzwi, uszczelnienia szczotkowe, system regałów naściennych, zawiasy wahadłowe, zawiasy do drzwi. Profesjonalny montaż i serwis drzwi ppoż. Dla mnie najlepsza fryzjerka jaką miałam do tej pory, a zlatałam pół szczecina.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Jestem na pewno szczęśliwym fryzjerem odpowiada

  Jestem na pewno szczęśliwym fryzjerem- odpowiada . W ramach różnych prac firma wykonuje także remonty dachów. Portfolio produktowe opublikowane na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny. Specjalizuję się w hydroizolacji i termoizolacji dachów płaskich, tarasów i dachów zielonych. Z tego powodu farba na dachy metalowe znakomicie sprawdza się, gdy chronione elementy.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Drzwi zewnętrzne wewnętrzne zewnętrzne zewnętrzne

  Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, zewnętrzne, zewnętrzne, - wewnętrzne - zewnętrzne - pokojowe - p.poż. Firma jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które istnieje na rynku od 25 lat. Atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania to podstawowe atuty tych drzwi. Zdobyte doświadczenie daje nam kapitał potrzebny do wykonania nawet najbardziej wymagających.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Remontowobudowlane: roboty murarskie

  Remontowo-budowlane: roboty murarskie, klinkiery, wykończenia wnętrz: zabudowa k+g, gładzie, malowanie, panele podłogowe, montaż drzwi pokojowych. Wierzę iż nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoli nam nawiązać współpracę z której będziecie w pełni zadowoleni. Na ostatnim piętrze naszej kamienicy czeka ogród z niesamowitym widokiem na szczecińskie.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  tym roku będą najmodniejsze będą naturalne uczesania

  - tym roku będą najmodniejsze będą naturalne uczesania - zapewniają fryzjerzy. Powierzając nam swojego pupila mają pewność że podejdziemy do sprawy delikatnie i profesjonalnie. W przypadku braku modeli na strzyżenia męskie modyfikujemy program kursu i zastępujemy godziny przeznaczone na strzyżenia męskie - fryzjerstwem damskim. Masa posiada zdolność głębokiego wnikania w podłoże, dzięki czemu ponownie gruntownie uelastycznia papę. Ofertę kierujemy głównie do firm, instytucji, a także osób.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Dzięki naszej szerokiej ofercie nawet najbardziej

  Dzięki naszej szerokiej ofercie, nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie idealne rozwiązania techniczne i wizualne. W zależności od zastosowanej powłoki jest odporna na warunki atmosferyczne panujące w różnych klimatach. Drzwi wejściowe, otwierające drogę do naszych domów, muszą łączyć wiele funkcji. W naszej ofercie posiadamy nie tylko sprzedaż produktów renomowanych producentów,.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Nie znam się na fryzjerstwie ale wiem jedno gdy

  Nie znam się na fryzjerstwie, ale wiem jedno, gdy wychodziłem z innych "salonów" miałem po tygodniu mnóstwo nie przebijających się włosów przez skórę, masakra. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony! szukasz solidnego strzyżenia i zależy na atrakcyjnych warunkach to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom . Są to panele przeznaczone do budowy domów w całości - ściany nośne,ściany działowe, podłogi,.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Byc moze i studio to ma swoje zadowolone klientki

  Byc moze i studio to ma swoje zadowolone klientki, ale jesli ktos tam jeszcze nie byl to polecam wybrac sie gdzies indziej. Dbając komfort i wychodząc na przeciw oczekiwaniom oprócz montażu okien i drzwi oferujemy dodatkowe usługi w postaci kompleksowych remontów pomieszczeń. Jest problem ze jej nie bede miala. Tak jak pisze kazdy może.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0